۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰

درباره آرمان موتور

about-us-photo-min

شرکت آرمان موتور کویر(سهامی خاص) نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش لیفتراکهای Tailift تایوان،  CT POWERچین،  تجهیزات انباری Xilin  و مینی لودرFORWAY  در ایران می باشد .

آرمان فراهم کردن شرایط بهره مندی صنعت کشورمان ایران از ماشین آلات سرمایه ای با دوام و کیفیت بالا، ما را بر این داشت تا با اخذ نمایندگی محصولات مذکو، این امر را محقق سازیم. دانش و مدیریت ژاپن، دقت و ظرافت تایوان، ظرفیت بالای منابع انسانی و خطوط تولید در تایوان و چین عواملی هستند که موجب گردیده برندهای فوق الذکر از هر لحاظ رقابتی و کارآمد باشند.

استفاده از قطعات اصلی ژاپنی در لیفتراکهای Tailift، موجب گردیده این محصول در شاخه لیفتراکهای با دوام به جهت استفاده در صنایع با حجم کار بسیاربالا و پر فشار قرار گیرد.

بهره گیری از موتور ساخت ژاپن و قطعات تحت لیسانس ژاپن در لیفتراکهای CT POWER، موجب گردیده است تا این محصول در بین تمامی تولیدکنندگان لیفتراک در کشور چین، رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص داده و سهم صادرات خود را به کشورهای اروپایی و آمریکایی افزایش دهد.

 تجهیزات انباری XILIN یکی از معروفترین برندهای چین می باشد. خط تولیدهای این شرکت بصورت تمام اتوماتیک روباتیک بوده و بردهای الکتریکی دستگاه های فوق، CURTIS آمریکا می باشد که موجب گردیده است تا این محصول در بین تمامی تولیدکنندگان تجهیزات انباری در کشور چین، رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص دهد.

مینی لودر FORWAY با وجود طراحی هوشمندانه، استفاده از موتور پرتوان ژاپنی، شاسی بزرگتر و محکمتر و با حجم و ارتفاع بارگیری بیشتر، توانسته به رتبه نخست بین تولیدکنندگان کشور چین، از لحاظ کیفیت و میزان صادرات دست یابد.

احترام به دانش و خواست مصرف کننده باوری است که ما را در جهت بهبود کیفی هرچه بیشتر این محصولات و سازگاری با نیاز و شرایط صنعت کشورمان ایران مصمم تر می سازد.

در این راستا شرکت آرمان موتور کویر به عنوان نماینده انحصاری برندهای مذکور در ایران با بهره گیری از کادر اجرایی مجرب و متخصص، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ذیل  به مشتریان محترم اعلام می دارد:

  • واردات و ارائه انواع لیفتراک با ظرفیت های 1.5 الی 45 تن در مدلهای دیزلی، دوگانه سوز و برقی
  • ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای تمامی مدلهای فوق الذکر مطابق دستورالعمل و استاندارد کارخانه سازنده
  • ارائه کلیه خدمات فنی  شامل سرویس و تعمیرات مطابق با استانداردهای کارخانه سازنده
  • اعزام تیم های فنی سیار به سایت محل استقرار لیفتراک در اقصی نقاط کشور
  • ارائه سه سرویس و بازدید دوره ای رایگان از لیفتراک فروخته شده در سایت مشتری
  • ارائه و تامین قطعات یدکی(اصلی)از کارخانه سازنده

در پایان امید است با بیان نظرات خود، ما را در پیمودن این مسیر و ارائه خدماتی شایسته برای شما عزیزان یاری فرمایید.

با سپاس و احترام

شرکت آرمان موتور کویر

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا تماس بگیرید

۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰

Solution Provider

مشتریان ما