۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰

شرکای تجاری آرمان موتور

 • دریافت کاتالوگ

  شرکت تایلیفت در سال 1973 در کشور تایوان تاسیس و با بکارگیری فناوریهای روز دنیا و قابلیت سفارشی سازی دستگاه ها بر اساس نیاز مشتری و بهره گیری از قطعات اصلی ژاپنی،موجب گردیده تا این محصول در شاخه لیفتراک های بادوام به جهت استفاده در صنایع با حجم کار بالا و پرفشار قرار گیرد. همچنین این محصول با فروش در بیش از 50 کشور دنیا، عنوان برند برتر کشور تایوان را به خود اختصاص داده و80 درصد از تولیدات این شرکت به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می گردد.

 • دریافت کاتالوگ

  شرکت Forway چین، تولید کننده مینی لودر، دارای مقام نخست به عنوان بهترین تولید کننده و صادر کننده مینی لودر در کشور چین می باشد که طی چند سال گذشته نسل جدیدی از مینی لودر را وارد بازار جهانی کرده است. کیفیت و کارکرد مناسبتر و بهتر، قابلیت بارگیری با ارتفاع بیشتر، ظرفیت عملیاتی بالاتر، استفاده از موتورهای با کیفیت و پرتوان Mitsubishi ساخت ژاپن و قطعات با کیفیت ساخت کمپانی های معتبر اروپایی و آمریکایی، باعث گردیده این دستگاه در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.

 • دریافت کاتالوگ

  کمپانی NINGBO RUYI در سال 1985 تاسیس گردید و تولیدات آن تجهیزات انباری Xilin یکی از معروفترین برندهای چین می باشد. خط تولید این کمپانی، بیش از 475 مدل از تجهیزات جابه جایی انباری را تولید، که در این بین میتوان به انواع ریچتراک، ریچ استاکر کانتر بالانس، استاکرهای برقی و نیمه برقی، پالت استاکر و پالت تراک اشاره نمود. خط تولیدهای این شرکت، بصورت تمام اتوماتیک روباتیک بوده و بردهای الکتریکی دستگاه های فوق، CURTIS آمریکا می باشد که موجب گردیده است تا این محصول در بین تمامی تولیدکنندگان تجهیزات انباری در کشور چین، رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص داده و سهم صادرات خود را به کشور های اروپایی و آمریکایی افزایش دهد.

 • دریافت کاتالوگ

  شرکت CT POWER در سال ۲۰۰۱ در کشور چین تاسیس و فعالیت خود را از سال ۲۰۰۲ بصورت رسمی آغاز نمود و با بکارگیری خط تولید با تکنولوژی ژاپن، امروزه به تولید بالای 10000 دستگاه لیفتراک در سال رسیده است. بهره گیری از موتور ساخت ژاپن و قطعات تحت لیسانس ژاپن در لیفتراکهای CT POWER موجب گردیده است تا این محصول در بین تمامی تولیدکنندگان لیفتراک در کشور چین، رتبه نخست کیفیت را به خود اختصاص داده و سهم صادرات خودرا به کشورهای اروپایی و آمریکایی افزایش دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا تماس بگیرید

۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰

Solution Provider

مشتریان ما