۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰

بلاگ

۱۳۹۵/۰۹/۰۷

لیفتراک دیزل

t

این مدل لیفتراک برای مکان های روباز عالی است و با تمام توان و ظرفیت در هوای مرطوب و بارانی کار می کند. لیفتراک دیزل عموما از لیفتراک برقی ارزان تر است. در تمام 24 ساعت لیفتراک در دسترس است و وقتی از سوخت دیزلی پر شود، دیگر از کار افتادگی ندارد. (در مقابل برای لیفتراک برقی باید منتظر ماند تا باتری آن شارژ شود).

یک لیفتراک دیزلی هیچ فضای به خصوصی برای یک ایستگاه شارژ باتری لازم ندارد و می توان آن را هر جای مناسبی پارک کرد. عملکرد کلی یک لیفتراک دیزل ، که شامل قابلیت های شتاب و سرعت بالا بردن است، نسبت به لیفتراک برقی برتر است. علاوه بر آن، باتری لیفتراک دیزل ظرفیت این را دارد که به راحتی و به بهترین شکل انرژی مورد نیاز تجهیزات اضافه ای مثل وسایل هیدرولیکی (که بر روی لیفتراک نصب می شود) را نیز فراهم کند. برعکس هر چه اجزای بیشتری از طریق باتری لیفتراک دیزلی به قدرت دسترسی داشته باشد، باتری و به طور کلی لیفتراک دیزل سریع تر توانش را از دست می دهد.

اگر قرار است از لیفتراک دیزلی در خارج از محیط سر بسته ای استفاده کنید که همچنان به کارگران نیز نزدیک است، سر و صدا و دودی که از این نوع لیفتراک بلند می شود برای برخی کارکنان غیر قابل تحمل است. دود و آلودگی این نوع لیفتراک به نسبت خیلی زیاد است. لیفتراک دیزلی بزرگ تر و حجیم تر از لیفتراک برقی نوع کم حجم و جمع و جور است، بنابراین به طور کلی برای نگهداری آن فضای بیشتری در انبار یا کارخانه لازم است.

چه هنگامی که یک لیفتراک برقی داشته باشیم چه وقتی که لیفتراکی که با سوخت دیزل کار می کند، هر دوی اینها وسایل و مصالح زیاد و بزرگی را در زمان درست و با روشی کاملا صحیح جا به جا می کنند، نگه می دارند و حرکت می دهند.

وقتی می خواهید تصمیم بگیرید کدام مدل را انتخاب کنید، لیفتراک برقی یا لیفتراک دیزلی، باید بیش از هر چیز حواستان باشد که از این لیفتراک در محیطی سر بسته استفاده می شود یا در محیطی سر باز. شاید این مهم ترین سوال باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا تماس بگیرید

۴۱-۴۴۹۰۱۵۴۰
>

Solution Provider

مشتریان ما


Mamoott
bootan
golrang
paksan
mahan
aidiiin
seda sima
electropiccc
panasonic
wintech
kale
LG